Елегантна люстра з підвісним кришталевим квадратом 27х27 см

- Нет в наличии
- Код: (T)C 030/1 (300)
1 565 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця кришталева підвісна люстра в елегантному металевому корпусі кольору хром стане вишуканим доповненням до сучасного інтер’єру. Дизайн складається із підвісного заокругленого квадрата розміром 27х27 см, прикрашеного великим прозорим камінням. Висота корпусу квадрата із камінням - 5 см. Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з трьома режимами освітлення – теплим, нейтральним і холодним, що дає змогу змінювати атмосферу приміщення за настроєм. Потужність – 18 Вт. При ввімкненому освітленні світло чудово розсіюється через каміння, додаючи інтер’єру нотки розкоші та магії. Загальна висота люстри регулюється від 25 до 75 см, що дозволяє легко адаптувати її до різних просторів. Люстра буде чудово виглядати як точкове акцентне джерело світла, тому найкраще використовувати її над обіднім столом, у зоні відпочинку чи як стильний світловий акцент у просторому холі або спальні.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 5 |
| Длина | 27 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 75 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 23,5х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | (T) C 030 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 27 |
- Цена: 1 565 ₴





