Елегантна підвісна люстра із латунним спотом

- В наличии
- Код: AA456-400 WT
3 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантна серія підвісних люстр у сучасному стилі поєднує в собі вишуканість латунного металевого корпусу та легкість білих акрилових пластин. Конструкція складається з великої акрилової пластини діаметром 40 см і двох менших (по 18 см), що створює гармонійний каскадний ефект. Моделі оснащені вбудованими світлодіодами потужністю 5 Вт із трьома режимами освітлення (тепле, нейтральне та холодне світло), що дозволяє налаштовувати атмосферу в кімнаті. Окрім цього, люстри представлені у двох варіантах плафонів: З круглим білим плафоном (Ø 8 см) – оснащена додатковим цоколем G9, що забезпечує м’яке розсіяне світло. Арт: AA 457-360 WT З латунним спотом – має цоколь E27, що дозволяє використовувати спрямоване джерело світла. Арт: AA 456-400 WT Завдяки можливості регулювання висоти ці люстри легко адаптуються до приміщень різної висоти, ідеально доповнюючи сучасний, скандинавський та мінімалістичний інтер’єр.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | AA 456 |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 |
- Цена: 3 925 ₴









