Хвилеподібна люстра у чорному корпусі довжиною 120 см

- Нет в наличии
- Код: H26-L1200 BK
3 965 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена хвилеподібна LED люстра у чорному корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Розмір світлового корпусу: 100х20х20 см або 120х20х20 см Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 42 Вт (21 Вт тепле та холодне світло) 50 Вт (25 Вт тепле та холодне світло)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 50 |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 26L |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 20 |
- Цена: 3 965 ₴









