Підвісний світильник із янтарним плафоном у чорному корпусі 35×35 см

- В наличии
- Код: 12865/1 BK+AM
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія стильних підвісних світильників у стилі Лофт стане чудовим доповненням для сучасних інтер’єрів. Оригінальний металевий каркас геометричної форми (35×35 см) гармонійно поєднується з внутрішнім скляним плафоном (розмір 15х12 см), створюючи стильний контраст між металом та склом. Модель представлена у декількох варіантах: Колір корпусу: чорний або білий, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-який інтер’єр. Колір плафона: янтарний або графітовий, що додає особливого характеру та створює м’яке затишне освітлення. Висота світильника регулюється від 40 до 105 см, що дозволяє налаштовувати його під різні висоти приміщень. Завдяки цоколю E27 ви можете обрати лампу з потрібною потужністю та температурою світла. Ідеальне рішення для кафе, ресторанів, віталень, кухонь, коридорів та спалень у сучасному стилі. Актуальні кольори, унікальна геометрія створюють виразний акцент, додаючи простору стиль та атмосферу затишку.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 35 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Максимальная высота | 105 см |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 12865 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 1 545 ₴



