Латунна кільцева люстра із прозорими та жовтими пластинами Ø 65 см

-25%
- В наличии
- Код: D236-650
9 275 ₴
6 956,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана світлодіодна люстра в сучасному стилі стане ідеальним акцентом для стильного інтер’єру. Її оригінальний дизайн поєднує в собі металевий корпус кольору латунь та ефектні прозорі й жовті декоративні пластини, які створюють чарівну гру світла. Завдяки цим елементам люстра випромінює м’яке розсіяне освітлення, додаючи простору особливого затишку та елегантності. Модель доступна у чотирьох діаметрах – 45, 65, 85 та 105 см, а також у варіанті з подвійними кільцями (85+45 см). Вбудовані LED-елементи підтримують три режими освітлення – тепле, нейтральне та холодне, а також функцію нічника для створення м’якого підсвічування. Люстра ідеально підходить для вітальні, спальні, зони відпочинку чи обідньої зони, надаючи приміщенню нотки розкоші та сучасного шику. Завдяки регульованій висоті до 150 см, вона гармонійно виглядає як у стандартних, так і у високих приміщеннях.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 23 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Мощность, Вт | 42 |
| Режим нічника | Є |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | D 236 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 65 |
- Цена: 6 956,25 ₴





