Сучасна кільцева люстра в чорному каркасі Ø 50 см

- В наличии
- Код: YO18-500 BK
3 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна кільцева люстра у чорному каркасі представлена у 4-х розмірах кілець: 50 см - потужність 42 Вт (21 Вт тепле та холодне) - стельова основа 18х4 см - кріплення хрестовина 16 см 60 см - потужність 50 Вт (25 Вт тепле та холодне) - стельова основа 18х4 см - кріплення хрестовина 16 см 80 см - потужність 60 Вт (30 Вт тепле та холодне) - стельова основа 20х4 см - кріплення хрестовина 18 см 80+60 см - потужність 60 Вт - стельова основа 20х4 см - кріплення хрестовина 18 см Люстра має три світлових режими, що вмикаються послідовно: теплий, нейтральний та холодний. Кільцеві підвісні люстри ідеально підходить для мінімалістичної вітальні, спальні в скандинавському стилі, сучасного офісу або ресторанів у стилі лофт, додаючи елегантності та функціональності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 11 см |
| Мощность, Вт | 42 w |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | YO 18 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 775 ₴









