Люстра-підсвічник на 8 абажурів пастельного кольору Ø 80 см

- В наличии
- Код: AT25/8
8 415 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантна серія люстр-підсвічників стане вишуканим доповненням інтер’єру, наповнюючи простір м’яким, затишним світлом. Металевий корпус у хромованому кольорі гармонійно поєднується з прозорими скляними елементами, створюючи вишуканий блиск. Особливий шарм додають плафони-абажури пастельно-сірого кольору, що м’яко розсіюють світло, створюючи атмосферу затишку. Моделі доступні у двох варіантах: на 6 (діаметр 65 см) або 8 абажурів (діаметр 80 см). Завдяки можливості монтажу як стельової (висота 55 см) або підвісної люстри (висота регулюється до 90 см), серія ідеально підходить для різних приміщень. Оснащення стандартними цоколями Е14 дозволяє легко підібрати лампи. Чудово доповнить класичні, неокласичні, модерні та арт-деко інтер’єри, додаючи елегантності вітальні, спальні чи їдальні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Серия | AT 25 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 8 415 ₴





