Бра-свічка із кришталевими підвісками у білому корпусі із позолотою

- В наличии
- Код: 6071/1 WT
885 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Витончений стіновий світильник-бра у формі "свічки" — це класичне рішення з ноткою розкоші. Металевий корпус білого кольору з позолоченими акцентами надає моделі елегантності та вишуканості, а підвіски з прозорого кришталевого каміння красиво переливаються у світлі, створюючи м’яке мерехтіння. Світильник має компактні розміри — висота 40 см, ширина 12 см, з відступом від стіни 25 см, що робить його зручним для використання навіть у невеликих просторах. Оснащений цоколем E14 на одну лампу, цей бра стане чудовим джерелом зонального або декоративного освітлення. Ідеально підходить для спальні, вітальні, передпокою або коридору, додаючи інтер’єру класичної вишуканості та м’якої гри світла.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 40 |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Цвет корпуса | Білий з позолотою |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 16,5х10,5х2 см |
| Серия | 6071 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 885 ₴





