Люстра на 8 білих плафонів в чорному корпусі 100 см

- В наличии
- Код: ZL710/8
7 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана люстра, що є втіленням сучасного дизайну, поєднує в собі графічну виразність та функціональність. Геометрична конструкція світильника нагадує архітектурний об'єкт: чіткі лінії чорного каркасу з елегантними золотими з'єднаннями підтримують напівсферичні білі плафони, які випромінюють м'яке розсіяне світло. Плафони розміром 12х17 см. Модель представлена у двох варіантах: Компактна версія (6 плафонів): 72х64 см, ідеальна для приміщень до 20 м² Розширена версія (8 плафонів): 100х64 см, підходить для просторів до 25 м² Цоколь E27 забезпечує зручність у виборі освітлення, а продумана конструкція гарантує рівномірне та комфортне освітлення простору. Гнучка система кріплення (за допомогою трубок) дозволяє регулювати висоту в межах 22, 29 або 66 см, що робить люстру універсальним рішенням для різних планувань. Найкраще використовувати в урбаністичних інтер'єрах, де панує естетика мінімалізму та функціональності. Світильник бездоганно доповнить простори з чіткими архітектурними лініями – від сучасних офісних кабінетів до стильних квартир у стилі лофт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 66 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 22 см |
| Розмір монтажної планки | 40 см |
| Розмір плафона | 12х17 см |
| Розмір стельової основи | 60х4 см |
| Серия | ZL 710 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 64 |
- Цена: 7 095 ₴





