Золота геометрична люстра у формі паралелепіпеда 120*60*60 см

- В наличии
26 235 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова серія геометричних люстр – це витвір мистецтва, що поєднує сучасний дизайн і функціональність. Їх форма представляє собою витягнутий куб/паралелепіпед з прямими геометричними лініями, виконаними з металевого дроту золотого кольору. Серія включає люстри розміром: 95х60х60 см та 120х60х60 см. На кутах паралелепіпеда та на перетині металевого дроту розміщуються лампочки (вони ідуть в комплекті), які забезпечують нейтральне денне світло, створюючи приємну невимушену атмосферу в приміщенні. Загальна потужність світильника складає 43 Вт. Стельова основа розміром 25х15х4 см із монтажною планкою 15 см та 4-ма тросами забезпечує надійне кріплення. Такий метод кріплення дозволить легко встановити люстру на необхідній висоті від 65 до 230 см. Ці люстри стануть стильним акцентом у будь-якому сучасному інтер'єрі, додаючи йому елегантності та унікальності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 230 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Серия | Cube |
| Тип крепежа | Монтажна планка + 4 троси |
| Тип помещения | Люстри для вітальні (в зал) |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 60 |
- Цена: 26 235 ₴








