Люстра в стилі Серпента в хромованому корпусі Ø 100 см

-15%
- В наличии
- Код: MD9005-1000 CH
16 645 ₴
14 148,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Концепція дизайну світильника формується з трьох складових: натхнення природою, органічність форм, та натуральної досконалості Люстра в хромованому корпусі представлена у двох діаметрах : 60 см та 100 см, а також у видовженому корпусі довжиною 120 та 150 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 9.5 |
| Высота | 40 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 13 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір упаковки | 102х102х42 см |
| Серия | MD 9005 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100 |
- Цена: 14 148,20 ₴



