Світильник в чорному корпусі із графітовим плафоном

- Нет в наличии
- Код: 088N/1 BK+CH+GR
405 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник в чорному металевому корпусі із хромованою фурнітурою та одним скляним плафоном. У нашому асортименті представлено три кольорові варіації плафона: білий, янтарний та графітовий. Цей світильник є доповненням аналогічної серії люстр.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 26 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 088N BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 405 ₴



