Кільцева люстра у хромованому корпусі з 15 білими плафонами Ø 75 см

-10%
- В наличии
- Код: SG48/15 CH+WT
8 755 ₴
7 879,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зустрічайте нову модель підвісної кільцевої люстри, яка вражає своїм стильним дизайном та витонченими деталями. Особливої чарівності люстрі надають білі плафони, що створюють м’яке, затишне світіння і це додає інтер’єру особливого шарму. Основа люстри складається з хромованого металевого кільця, діаметром 55 см (загальний діаметр люстри 75 см), на якому рівномірно розташовано 15 плафонів діаметром 13 см кожен. Така комбінація плафонів створює гармонійний візуальний ритм і привабливу гру світла. Завдяки використанню цоколів G9, люстра підтримує сучасні світлодіодні лампи, що забезпечують ефективне та комфортне освітлення для будь-якої кімнати. Висота люстри регулюється в межах від 30 до 150 см, що дозволяє підлаштувати її під висоту стелі й досягти ідеального освітлення для вашого простору.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 75 |
| Диаметр кольца | 55 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 15 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 75 |
- Цена: 7 879,50 ₴





