Люстра у чорному корпусі з білим абажуром Ø 60 см

- В наличии
- Код: PL053-600
12 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра вражає своїм оригінальним дизайном і витонченими формами. Абажур моделі має багаторівневу конструкцію з м’якими вигнутими лініями, що складається з двох частин — верхньої та нижньої, які повторюють силует одна одної, але мають різний розмір. Завдяки використанню полімерного текстилю з вертикальними ребрами, світильник не лише виглядає легко та повітряно, а й дарує м’яке, рівномірно розсіяне світло, створюючи атмосферу затишку. Діаметр абажура складає 60 см, висота — 55 см, що робить модель ефектним акцентом у просторі. Легка конструкція з плавними лініями додає інтер'єру естетики та сучасного настрою. Для освітлення використовуються 4 лампи з цоколем E27, які ідуть у комплекті із нейтральним світлом. Завдяки регульованій висоті підвісу до 210 см, люстра гармонійно доповнить приміщення з різною висотою стель — від спалень і віталень до лаунж-зон, кафе та громадських просторів. Модель доступна в трьох діаметрах: 40, 50 та 60 см, що дозволяє обрати оптимальний розмір для вашого інтер'єру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 55 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 210 см |
| Материал корпуса | Полімерний текстиль |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | PL 053 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 12 595 ₴







