Розкішна золота люстра MARCELA у двох розмірах

- В наличии
- Код: MJ74-500 TGD
8 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна модель підвісної люстри MARCELA в золотому кольорі металевого корпусу з вбудованими світлодіодами. Модель доступна в двох діаметрах: 50 см та 70 см. Корпус люстри складається із завитків. Висота та ширина корпусу 19 см. Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від діаметру: 50 см - 69 Вт 70 см - 83 Вт (50 Вт тепле та холодне світло)
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 69Вт |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 74 TGD |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 50 |
- Цена: 8 825 ₴










