Підвіс із прозорим плафоном з ефектом бульбашок води

- Нет в наличии
- Код: 9373/1
1 045 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний підвісний світильник у металевому корпусі кольору хром стане елегантним акцентом у сучасному інтер'єрі. Особливу увагу привертає скляний плафон діаметром 10 см з ефектом бульбашок води, який створює легку і повітряну атмосферу, додаючи простору нотки свіжості та оригінальності. Завдяки такому дизайну світильник не просто освітлює, а стає декоративним елементом, привертаючи погляди. Світильник оснащено цоколем G4, у комплекті передбачена лампочка, яка дарує приємне, м'яке світло. Висота підвісу регулюється в діапазоні від 20 до 200 см, що дозволяє використовувати модель у різних приміщеннях та сценаріях. Такий підвіс ідеально підходить для встановлення над нічними тумбами, у зонах відпочинку, над барними стійками, у ресторанах, кафе, готелях або як частина каскадних композицій для великих просторів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 045 ₴





