Лінійні підвісні світильники у чорному каркасі довжиною 80 см

- В наличии
- Код: MJ014/800 BK
1 915 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасні лінійні підвісні світильники — це не лише функціональне джерело світла, але й стильний елемент декору, який гармонійно доповнить будь-який інтер’єр. Модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь і чорний, а також у 3-х варіантах довжини: 60, 80 та 100 см із потужністю відповідно 7 Вт, 10 Вт, 15 Вт. Світильник оснащений вбудованими світлодіодами з нейтральною температурою світла 4000К, яке забезпечує комфортне й рівномірне освітлення. Це світло створює затишну атмосферу, не втомлює очі та сприяє природному сприйняттю кольорів. Особливістю серії є можливість поєднувати світильники різних розмірів, створюючи унікальні світлові композиції. Завдяки цьому, ви можете втілювати сміливі дизайнерські рішення, підкреслюючи стиль приміщення та додаючи йому характеру. Вони ідеально підходять для оформлення сучасних інтер’єрів, таких як вітальні, спальні, коридори або робочі простори.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 260 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 92 см |
| Мощность, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 9х6 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | J 014 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Цена: 1 915 ₴



