Видовжена підвісна люстра SIMPLE у чорному каркасі

-35%
- В наличии
- Код: SG33/5 BK
6 035 ₴
3 922,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена підвісна люстра SIMPLE у чорному каркасі доступнату двох розмірах: 5 та 6 плафонів Де 3 плафони із вбудованими світлодіодами, а 2 та 3 плафони із цоколем G9
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Матовий |
| Максимальная высота | 65 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір упаковки | 126х28х18 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | sg 32 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 3 922,75 ₴









