Лінійне бра у чорному корпусі з одним кріпленням 70 см

-10%
- В наличии
- Код: WJ023/690-1 BK
2 265 ₴
2 038,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасне настінне лінійне бра — стильне рішення для інтер’єрів, яке поєднує мінімалізм та функціональність. Дизайн виконаний у вигляді білої світлодіодної палки-трубки, яка кріпиться на металеву основу, що надає елегантний акцент. Всередині білої пластикової палки бра інтегровані світлодіоди з нейтральною температурою світла 4000К, які забезпечують м'яке, рівномірне освітлення. Ця серія бра представлена у варіантах: дві комбінації кольорів корпусу: чорний метал+білий розсіювач та метал латунь+білий розсіювач, що легко вписуються в різні стилі інтер’єру з однією точкою кріплення у 2-х розмірах: 45 см та 70 см з двома точками кріплення у 2-х розмірах: 62 см, 90 см та 120 см Цей світильник ідеально підходить для сучасних інтер’єрів у стилях модерн або мінімалізм, додаючи приміщенню функціональності та стильного вигляду.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 023 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 11 |
- Цена: 2 038,50 ₴






