Видовжене чорне LED бра 60 см

- В наличии
- Код: W007/600 BK
1 715 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасні лінійні бра, які можуть бути не тільки функціональним джерелом світла, але і стильною частиною інтер'єру. Перевагою цих бра є можливість зафіксувати під потрібним кутом (горизонтально або вертикально). Дана модель представлена у 2-х довжинах корпусу: 60 та 90 см, потужністю відповідно 9 Вт та 13 Вт. Бра має вбудовані світлодіоди, що випромінюють нейтральне світло 4000К.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | W 007 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 715 ₴






