Світлодіодне бра у білому корпусі з імітацією мармуру 60 см

- В наличии
- Код: W60/1 B
2 115 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Витончене настінне бра в металевому корпусі кольору стане елегантним доповненням сучасного інтер’єру. Світильник має продуману конструкцію з довжиною 60 см і шириною 12 см, а його відступ від стіни – лише 8 см, дозволяє гармонійно інтегрувати його навіть у компактні приміщення. Дизайн бра включає ввігнуту овальну металеву основу з імітацією білого мармуру, через яку в обидві сторони розходяться тонкі трубки, що містять вбудовані світлодіоди під розсіювачем. Акцентними деталями на корпусі бра є графітові елементи у вигляді кульки посередині та заглушок по краях. Бра оснащене світлодіодами з нейтральною температурою світла, що забезпечує приємне м’яке освітлення, створюючи затишну атмосферу. Потужність світильника становить 5 Вт, чого достатньо для забезпечення якісного підсвічування без зайвого енергоспоживання. Цей світильник ідеально вписується в інтер’єри сучасного стилю, лофт або мінімалізму, виступаючи стильним акцентом у будь-якому просторі – від вітальні до спальні. Така ж модель стінового світильника доступна у латунному корпусі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет фурнитуры | Графіт |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х6х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | W 60 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 12 |
- Цена: 2 115 ₴






