Дизайнерський підвіс Wabi-Sabi S

- В наличии
- Код: MJ132-380
6 285 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія дизайнерських підвісів Wabi-Sabi в металевому корпусі білого кольору з неймовірними плафонами на одну лампочку та латунною фурнітурою. Світильники представлені в трьох варіаціях плафона: S - 38х32 см, M - 42х32 см та L - 43х42 см. Незвичайна форма плафона, його корпус та фурнітура чудово доповнюють один одного. А три види цього світильника ідеально комбінуються між собою. Розмір цього плафона - 38х32 см Є можливість регулювати висоту від 25 до 180 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 134 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38 |
- Цена: 6 285 ₴







