Неймовірне бра з білим мармуром у латунному каркасі

- В наличии
- Код: W37G/1 S
2 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заворожуюча модель бра з мармуром в металевому латунному корпусі. Бра має нейтральне денне світло, потужність - 5 Вт. Діаметр мармурового круга - 20 см, відступ бра від стіни - 4 см. Нова серія бра із мармуровим корпусом представлена у 2-х варіантах форми: кругле бра Ø 20 см та овальне бра - 43х16,5 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | мармур |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | W 37G |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Цена: 2 995 ₴










