Підвіс Terrazzo Toco із сірим бетонним плафоном в стилі Ар-деко

-15%
- В наличии
- Код: MJ167/1 GR
2 385 ₴
2 027,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників Terrazzo Toco у стилі Ар-деко. Ці світильники вражають своїм дизайном - це ідеальне поєднання металевого латунного корпусу із бетонною фурнітурою. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядають як вінтажні сучасні світильники. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та бетонних плафонів (15х12 см) з цоколем Е27. Світильники Terrazzo Toco представлені у 3-х кольорах бетону: сірий, чорний та рожевий. Завдяки цьому вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 25 до 185 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Серый |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 166 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 2 027,25 ₴








