Біле видовжене бра із латунною фурнітурою 57 см

- В наличии
- Код: C27/570 WT+AB
1 885 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Це сучасне бра вирізняється елегантним та мінімалістичним дизайном, який вдало поєднує в собі функціональність і стиль. Світильник має довгий металевий корпус білого кольору. В центральній частині розташована стінова основа з латуні (6 см), яка створює ефектний контраст із корпусом та підкреслює загальний стиль світильника. Розміри бра: відступ від стіни — 12,5 см, довжина — 57 см, ширина — 7,5 см. Завдяки таким компактним габаритам, цей світильник не лише стане функціональним елементом, а й додасть витонченості до будь-якого простору. Світильник має три кольорові режими освітлення, що дозволяє обрати оптимальний варіант для конкретної ситуації: м’яке тепле світло для затишної атмосфери, нейтральне — для повсякденного використання та яскраве холодне — для акцентного підсвічування. З потужністю 8 Вт бра надає достатньо світла, щоб використовувати його для підсвічування дзеркал, картин або інших декоративних елементів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 12,5 см |
| Длина | 57 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Розмір стельової основи | 6 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | C 27 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 7.5 |
- Цена: 1 885 ₴






