Розкішна люстра COLISEUM BLACK Ø 60 см

- Нет в наличии
- Код: J881-600 BK
7 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна серія люстр COLISEUM BLACK в чорному корпусі зі скляними прозорими трубочками представлена у 4-х діаметрах: 50, 60, 80 та 100 см. Люстри оснащені вбудованими світлодіодами, які підтримують три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє легко адаптувати освітлення до ваших потреб та настрою. Також є можливість під'єднати цю модель люстри на 2 вимикачі. Завдяки можливості регулювання висоти до 170 см модель легко адаптується до різних приміщень та висоти стелі, створюючи стильний та функціональний акцент у вашому просторі. Ця люстра має два варіанти збирання скляних трубочок, що змінює її вигляд. Плавний каскад – рівномірне розташування трубочок додає строгості та мінімалістичної елегантності. Динамічне розміщення – трубочки хаотично згруповані на різних рівнях, що створює більш живий та експресивний вигляд. Серія неймовірно стильних люстр COLISEUM BLACK у чорному металевому корпусі із скляними прозорими трубочками представлена у розмірах: круглий корпус: 50, 60, 80 та 100 см видовжений корпус: 80 та 100 см бра: 22х55 см та 27х75 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 32 |
| Длина | 60 |
| Диаметр кольца | 60 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 170 см |
| Минимальная высота | 70 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Мощность, Вт | 49 |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 16х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | J 881 BK |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Цена: 7 195 ₴









