Люстра Jacklyn на 6 плафонів з регулюючим механізмом

- Нет в наличии
- Код: Y8818/6
4 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Витончений, геометричний світильник з чіткими, рівними лініями корпусу та ріжків, що мають регулюючий механізм. Завдяки фіксуючому механізму ріжки (довжиною 35 см) регулюються вверх та вниз. 6 плафонів оптимально на площу до 20 м кВ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 95 |
| Длина | 95 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 95 |
- Цена: 4 395 ₴









