Підвісна LED люстра у вишуканому латунному каркасі Ø 80 см

- Нет в наличии
- Код: J881-800 AB
10 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна серія люстр COLISEUM в латунному корпусі зі скляними прозорими трубочками представлена у 4-х діаметрах: 50, 60, 80 та 100 см. Люстри оснащені вбудованими світлодіодами, які підтримують три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє легко адаптувати освітлення до ваших потреб та настрою. Також є можливість під'єднати цю модель люстри на 2 вимикачі. Завдяки можливості регулювання висоти до 170 см модель легко адаптується до різних приміщень та висоти стелі, створюючи стильний та функціональний акцент у вашому просторі. Ця люстра має два варіанти збирання скляних трубочок, що змінює її вигляд. Плавний каскад – рівномірне розташування трубочок додає строгості та мінімалістичної елегантності. Динамічне розміщення – трубочки хаотично згруповані на різних рівнях, що створює більш живий та експресивний вигляд. Серія неймовірно стильних люстр COLISEUM у латунному металевому корпусі зі скляними прозорими трубочками представлена у таких варіантах: круглий кільцевий корпус: 50, 60, 80 та 100 см видовжений овальний корпус: 80 та 100 см бра (стінові світильники)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 35 |
| Длина | 80 |
| Диаметр кольца | 80 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Мощность, Вт | 45 |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 25х11х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | J 881 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 80 |
- Цена: 10 985 ₴







