Видовжена чорна люстра Baliko з 5-ма спотами

- В наличии
- Код: MJ119/5 BK
3 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна мінімалістична модель люстри Baliko у видовженому корпусі чорного кольору з 5-ма плафонами-спотами. Довжина корпусу люстри - 100 см, ширина - 6 см. Розмір спота - 11х6 см. Особливістю даної моделі є 3 режими освітлення на спотах. Цоколь Е27 на 5 ламп. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см завдяки трубкам 20 та 30 см. Відстань між кріпленням 25 см. Кріплення монтажна планка 10 см у двох точках. Серія люстр Baliko з плафонами-спотами представлена у 2-х кольорах корпусу: латунь та чорний. Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 65 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 11х6 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Серия | MJ 119/5 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 6 |
- Цена: 3 795 ₴







