Підвісна люстра у чорному корпусі діаметром 60 см

- Нет в наличии
- Код: 311C-600 BK
4 175 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних кільцевих люстр поєднує стильний сучасний дизайн та функціональність. Ці люстри представлені у 2-х кольорах металевого корпусу: мінімалістичний чорний та вишуканий золотий. Також моделі доступні у 2-х розмірних варіантах: люстри з одним кільцем діаметром 60 см двоярусна модель із кільцями діаметром 40 см і 60 см Завдяки вбудованим світлодіодам із трьома режимами освітлення (тепле, нейтральне, холодне) ця модель підходить для різних сценаріїв освітлення та ідеально впишеться у простору вітальню, стильну їдальню або сучасний офіс, створюючи баланс між функціональністю та естетикою. Висота люстр легко регулюється, що дозволяє адаптувати їх до різних приміщень і висот стель. Ця серія стане ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів, додаючи їм стильності, яскравості та витонченості.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 135 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 17 см |
| Мощность, Вт | 79 w |
| Розмір монтажної планки | 16,5 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | 311C |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 4 175 ₴







