Вишуканий стіновий світильник із кришталем 50х24х11 см

- В наличии
- Код: WJ160/2 BK+GR
2 475 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей вишуканий стіновий світильник у чорному хромованому металевому корпусі з кришталевими елементами — це ідеальне поєднання елегантності та сучасного дизайну. Його унікальний стиль привертає увагу акцентними кришталевими графітовими пластинами (які мають хромоване покриття) із витонченими гранями, що створюють чарівну гру світла. Завдяки розмірам (ширина 24 см, висота 50 см, відступ від стіни 11 см) світильник є компактним, але водночас виразним елементом декору. Світильник оснащений двома цоколями E14, що дозволяє використовувати лампи для створення оптимального освітлення. Ця модель ідеально підходить для використання у вітальні, спальні, коридорі або інших зонах, де потрібне акцентне освітлення та стильний декор. Вона додасть інтер’єру нотки розкоші та створить затишну, але водночас елегантну атмосферу.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 50 |
| Відступ від стіни | 11 см |
| Цвет корпуса | Чорний хром |
| Колір кришталю | Графіт |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 24 |
- Цена: 2 475 ₴





