Люстра в корпусі латунь з видовженими матовими плафонами

-10%
- В наличии
- Код: J1801/6
7 865 ₴
7 078,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна серія світильників в корпусі метал кольору латунь з матовими плафонами що складається з люстри на 3 ріжки (6 ламп) та бра на 2 плафони Ріжок з плафонами має регулюючий механізм (є можливість виставити плафони під кутом) Рекомендуємо на площу до 16 м кВ (без додаткових джерел світла) Комплектація без лампочок
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Матовий |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Серия | J 1801 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 7 078,50 ₴






