Чорна Led люстра із регульованим підвісним корпусом Ø 90 см

- В наличии
- Код: A55071-650 BK
7 025 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна світлодіодна люстра в стильному чорному металевому корпусі — ідеальне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Її конструкція складається з підвісних металевих світлодіодних палок, які кріпляться та регулюються одна відносно одної створюючи підвісну частину максимального діаметра 90 см. Люстра підтримує три режими освітлення, які можна перемикати за допомогою пульта: тепле світло для створення комфортної атмосфери, нейтральне денне – для природного освітлення та холодне світло – для максимальної яскравості та концентрації. Також передбачений режим нічника, що забезпечує м'яке приглушене світло у вечірній час. Завдяки потужності 89 Вт (45 Вт тепле/холодне + 8 Вт нічник) вона стане чудовим джерелом світла для невеликих кімнат, або зонального освітлення. Регульована висота підвісів від 50 до 100 см робить цю модель універсальним рішенням як для просторих, так і для більш компактних приміщень. Ця стильна люстра стане чудовим вибором для вітальні, кухні, спальні або офісного простору, де важливі сучасний стиль, якість освітлення та можливість гнучкого налаштування світлового сценарію.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 89 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 25х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | A 55069 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 90 |
- Цена: 7 025 ₴








