Бра із декоративними квітами на корпусі з прозорого та білого матового скла

- В наличии
- Код: W9003
5 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дивовижне бра із декоративними квітами на корпусі з прозорого та білого матового скла - стане головною прикрасою вашої оселі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3.3 |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 46.5х46.5х31 см |
| Серия | D 9001 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 5 195 ₴









