Чорне геометричне бра 35х23х6 см

-20%
- В наличии
- Код: W59/1 LED
1 505 ₴
1 204 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник бра у чорному металевому корпусі – це стильне та сучасне рішення для освітлення, яке поєднує мінімалізм, геометрію та функціональність. Його дизайн представлений у вигляді складної багатогранної геометричної фігури. Завдяки цьому світильник виглядає особливо елегантно та додає простору глибини. Бра підтримує три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло, що дозволяє адаптувати його під різні сценарії використання. Його потужність 5 Вт забезпечує комфортну яскравість без зайвого навантаження на очі. Габарити: ✔ Висота – 23 см ✔ Ширина – 35 см ✔ Відступ від стіни – 6 см Цей світильник чудово доповнить коридори, спальні, вітальні, ресторани та готелі, додаючи простору атмосферності та сучасного характеру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 23 |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 11х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 35 |
- Цена: 1 204 ₴






