Кільцева люстра з 5 прозорими плафонами у чорному корпусі

- В наличии
- Код: AT32/5R BK+CL
4 165 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кільцева підвісна люстра з плафонами кулями різного діаметра (10/12/15 см) з хаотичним розміщенням на металевому корпусі. Модель представлена у двох кольорах металевого корпусу: білий та чорний. Загальний діаметр люстри - 55 см, діаметр кільця - 30 см. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 30 до 165 см. Ця модель люстри є чудовим вибором для сучасних інтер'єрів, відмінно доповнює кухні, вітальні, спальні, або стильні комерційні приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 55 |
| Диаметр кольца | 30 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 165 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | AT 32 BK |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 55 |
- Цена: 4 165 ₴







