Люстра у латунному корпусі із 8-ма білими плафонами Ø 73 см

- В наличии
- Код: S7072/8 TBS+WT
4 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра у латунному металевому корпусі, оснащена 8-ма білими плафонами, кожен діаметром 12 см. Плафони виготовлені зі скла, мають круглу форму, вони надають люстрі сучасного та стильного вигляду. Цоколь Е27, що робить люстру зручною у використанні. Висота люстри становить 25 см, а діаметр – 73 см. Ця серія люстр представлена у 3-х комплектаціях: на 4, 6 та 8 плафонів. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 73 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | S 7072 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 73 |
- Цена: 4 095 ₴





