Підвіс із чорним бетонним корпусом 34х5 см

- Нет в наличии
- Код: MJ161-100*330 BK
2 675 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядає як вінтажний сучасний світильник. Циліндричні сучасні підвісні світильники, виготовлені з металу в чорному кольорі та чорної бетонної фурнітури, стануть чудовим доповненням для більшості сучасних інтер'єрів. Ця серія світильників представлена у 2-х розмірах бетонного корпусу: 34х5 см та 38х6 см. Кільце діаметром 14 см Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 40 см/45 см до 175 см. Цоколь GU10. Лампочка в комплекті (3 Вт).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 161 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 14 |
- Цена: 2 675 ₴





