Латунний світильник із білим мармуровим плафоном 9х35 см

- В наличии
- Код: SC7/1 WT
3 215 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник із поєднанням натурального мармуру та латуні стане стильним доповненням сучасного інтер’єру. Завдяки лаконічному дизайну він гармонійно впишеться в різні стилі оформлення – від мінімалізму до арт-деко. Світильник має мармуровий плафон білого кольору розміром 9×9 см, який доповнений елегантними латунними елементами. Загальна висота підвісного корпусу становить 35 см, що робить його компактним, але водночас ефектним. Висоту підвісу можна регулювати до 150 см, що дозволяє адаптувати модель до будь-якої кімнати. Оснащений цоколем G9, розрахованим на одну лампу, цей світильник забезпечує комфортне освітлення для житлових та комерційних просторів. Вдалий вибір для зонального освітлення вітальні, кухні, спальні або стильного ресторану.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 35 |
| Длина | 9 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Білий з візерунком |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Мрамор |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 9х9 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 9 |
- Цена: 3 215 ₴







