Світильник-хмара з білим гіпсовим корпусом 50х40х30 см

- В наличии
- Код: MJ215-500
9 635 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник-хмара - дивовижне і реальне в одному дизайні. Цей світильник відрізняється випуклим дизайном плафона, що нагадує об'ємну хмаринку, яка ширяє під стелею. Смілива форма світильника підсилюється завдяки тексутрному покриттю гіпсового плафона. Він створений для тих, хто цінує нестандартні рішення та свободу у дизайні, а також прагне додати до своєї оселі унікальний штрих. Цей світильник ідеально підходить для оздоблення інтер'єрів віталень, кухонь, спалень, офісів, а також може використовуватися в кафе та ресторанах, додаючи їм особливої атмосфери. Нова серія підвісних світильників представлена у 5-ти розмірах плафона – 30х25х16 см, 40х32х24 см, 50х40х30 см, 60х50х40 см та 80х70х60 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Гіпс |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серия | MJ 215 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Шар |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 9 635 ₴









