Підвісна люстра у чорному корпусі на три кільця 60, 40 та 20 см

- В наличии
- Код: MJ93-600+400+200 BK
6 035 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cучасна люстра на три кільця у чорному корпусі представлена у трьох розмірах кілець: 60+40+20 см, потужність 65 Вт 60+50+40 см, потужність 55 Вт 80+60+40 см, потужність 95 Вт Люстра має три світлових режими, що вмикаються послідовно: холодний, теплий, нейтральний. Особливістю даної моделі є можливість регулювати висоту та виставляти бажане положення кілець. Вони можуть розміщуватись як горизонтально одне відносно одного, так і під різними кутами нахилу, створюючи свою унікальну світлову композицію. Завдяки поєднанню лаконічної геометрії, ця люстра гармонійно впишеться у сучасний, арт-деко або мінімалістичний інтер’єр, додаючи йому елегантності та затишку.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Мощность, Вт | 65 w |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір стельової основи | 25х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 93 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 6 035 ₴









