Підвісний світильник біла квітка з органічного пластику

- В наличии
- Код: MJ181-530
4 055 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник у формі білої квітки у білому металевому корпусі із пелюстками із органічного пластику. Діаметр світильника 50 см. Конструкція світильника складається із вбудованих світлодіодів на 3 світлових режими, потужність 26 Вт (13 Вт тепле та холодне). Висота світильника регулюється від 20 до 180 см. Звертаємо увагу: ця модель може кріпитись і як підвісний і як стельовий світильник!
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Органічний пластик |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 26 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 181 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50 |
- Цена: 4 055 ₴










