Люстра з 4-ма білими фігурними пластинами

-15%
- В наличии
- Код: PL051-500*650-4
17 515 ₴
14 887,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра зачаровує своєю унікальною формою, яка як ніби натхненна морськими мотивами. Її абажур виготовлений із полімерного текстилю, що надає легкості та напівпрозорої витонченості, створюючи ефект м'якого, розсіяного світла. Конструкція підвісу люстри складається із 4-х великих частин, які разом утворюють неймовірний абажур 45х50 см. Гладкі хвилясті лінії надають люстрі динаміки, а чорна підвіска внизу доповнює та акцентує. Комплектується люстра 3-ма лампочками з цоколем E27 із холодним білим світлом, що додає приміщенню свіжості та сучасного настрою. Регульована висота підвісу до 200 см дає можливість інтегрувати модель у приміщення з різною висотою стелі, роблячи її універсальним рішенням для житлових і комерційних просторів. Ідеально підходить для спалень, віталень, лаунж-зон, кафе та стильних громадських просторів, де важливі легкість форм, м'якість світла та витончена естетика.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Полімерний текстиль |
| Минимальная высота | 80 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | PLP 051 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 14 887,80 ₴






