Латунний підвіс з гнучкою LED стрічкою у корпусі 60 см

- В наличии
- Код: CU22/600 AB
2 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана модель підвісного світильника складається з латунного металевого підвісу-корпусу, який обвиває світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки своєму дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель представлена у 2-х кольорах корпусу (латунь та чорний) та 2-х довжинах корпусу: 60 та 80 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Мощность, Вт | 14 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | JU 22 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 15 |
- Цена: 2 295 ₴






