Бра у чорному заокругленому корпусі 18х10 см

- В наличии
- Код: WB9/180 BK
1 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасне настінне бра поєднує стильний дизайн і мінімалізм, створюючи особливу атмосферу у вашому інтер’єрі. Його конструкція виконана з металевого корпусу, який має плавні ввігнуті лінії. Завдяки цьому дизайнерському рішенню світильник не лише освітлює приміщення, але й стає яскравим декоративним елементом. На основі розташовані вбудовані світлодіоди нейтральної температури світла з потужністю 7,5 Вт. Вони спрямовують світло та розсіюють його, створюючи затишну і чарівну гру світла на стіні. Модель доступна у двох кольорах металевого корпусу: чорний і білий, що дозволяє легко інтегрувати світильник у будь-який стиль інтер’єру. Ширина бра - 18 см, висота - 10 см, відступ від стіни - 8 см. Це бра ідеально підійде для спальні, вітальні чи коридору, додаючи вашому простору нотку елегантності та сучасності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 10 |
| Відстань між точками кріплення | 10 см |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 7,5 w |
| Розмір стельової основи | 14х7 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WB 9/180 |
| Тип крепежа | в двох точках |
| Ширина | 18 |
- Цена: 1 575 ₴






