Підвісний світильник із плафоном-хмарою 60х30 см

- В наличии
- Код: MJ213-500
3 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник-хмара - дивовижне і реальне в одному дизайні. Цей світильник відрізняється дизайном білого плафона, що нагадує об'ємну хмаринку, яка ширяє під стелею. Легка і невагома форма світильника підсилюється завдяки поєднанню білого металевого корпусу та неймовірній текстурі плафона із покриттям синтетичним текстилем. Він створений для тих, хто цінує нестандартні рішення та свободу у дизайні, а також прагне додати до своєї оселі унікальний штрих. Цей світильник ідеально підходить для оздоблення інтер'єрів віталень, кухонь, спалень, офісів, а також може використовуватися в кафе та ресторанах, додаючи їм особливої атмосфери. Ця серія підвісних світильників представлена у таких розмірах плафона - 40х20 см, 50х25 см, 60х30 см, 60х35 см та більш габаритні (під замовлення): 80, 100, 120 та 150 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 60х30 см |
| Розмір стельової основи | 7х11 см |
| Серия | MJ 213 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 3 685 ₴








