Видовжена люстра Wave у білому корпусі 120 см

- Нет в наличии
- Код: K23-1200 WT
4 555 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена LED люстра Wave у білому корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Розмір світлового корпусу: 100х20х20 см або 120х20х20 см Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 70 Вт (35 Вт тепле та холодне світло) 75 Вт (37 Вт тепле та холодне світло) Ця модель люстри представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та білий.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 75 |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Розмір стельової основи | 45х5х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | K 23 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 20 |
- Цена: 4 555 ₴







