Світлодіодна люстра на три кільця у латунному каркасі 60+50+40 см

- В наличии
- Код: 9009-600*500*400 AB
7 885 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cучасна люстра на три кільця у латунному каркасі представлена у двох розмірах кілець: 80+60+40 см, потужність 140 Вт (70 Вт тепле та холодне) 60+50+40 см, потужність 115 Вт (60 Вт тепле та холодне світло) Люстра має три світлових режими, що вмикаються послідовно: холодний, теплий, нейтральний. Особливістю даної моделі є можливість регулювати висоту та виставляти бажане положення кілець. Вони можуть розміщуватись на різній висоті одне відносно одного, створюючи свою унікальну світлову композицію.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 115 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 17х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | 9009 |
| Тип крепежа | 6 металевих тросів |
| Ширина | 80 |
- Цена: 7 885 ₴









