Підвісний світильник Moosee

- В наличии
- Код: DE33-C BK Vertical
2 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник з поворотним механізмом в кільцевому каркасі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 32 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 6 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 50х8х50 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | DE 33 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 18 |
- Цена: 2 595 ₴









