Мінімалістичний світильник Abingdon 30х20 см

- В наличии
- Код: DE33-B
2 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник з поворотним механізмом в кільцевому каркасі у двох розмірах корпусу: 30х20 см - потужність 6 Вт 36х27 см - потужність 9 Вт
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Высота | 20 |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | DE 33 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 2 595 ₴







